Hudební odpoledne

Cílem hudebního odpoledne je především odpočinek dětí po náročných povinnostech, seznámení se s novými kamarády a v neposlední řadě si mohou rodiče během tohoto času odpočinout, jelikož nemusí plánovat žádné aktivity. Hlavním prostředkem Hudebního odpoledne jsou hudební nástroje s otevřeným laděním, pocházející z různých částí světa. Děti sami hrají na tyto nástroje a zpívají klasické lidové písničky pod vedením učitelky. Pomocí jednoduchých a srozumitelných cvičení rozvíjí vlastní kreativitu a iniciativnost. Učí se také zdravé a srdečné komunikaci s druhými lidmi. Hudební odpoledne jsou přístupná všem, bez ohledu na hudební zkušenosti nebo stupeň handicapu.

Prozatím je otevřena jedna skupina, ale máme kapacity pro otevření druhé. Skupinku vede velmi zkušená a vždy dobře naladěná Lic. Jitka Ciborová. Je žádoucí, aby se setkání zúčastnil rodič dítěte. Setkání trvají maximálně 60 minut a jsou zpoplatněna dle aktuálního ceníku služeb.

V případě zájmu kontaktujte vedoucí služeb.

Neváhejte kontaktovat našeho sociálního pracovníka

Vyškolení pracovníci naší organizace vám poradí ohledně problémů, které vás momentálně trápí. Zanechte nám zprávu a my se vám obratem ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Máte otázky nebo si s námi potřebujete sjednat schůzku? Neváhejte se nám ozvat!